Privaatsuspoliitika

UAB Laptop.lt e-pood www.roboshop.ee, www.robopood.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu direktiividega ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (Määruse nr 2016/679/EL art 6 1) b). Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine) (Määruse nr 2016/679/EL preambula p 52, art 6 1) c).

UAB Laptop.lt e-pood www.roboshop.ee, www.robopood.ee jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. UAB Laptop.lt e-poodi www.roboshop.ee, www.robopood.ee kasutama asudes, eeldame, et olete meie põhimõtetega tutvunud ja nõustunud.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

 1. Kogume Teie poolt sisestatud andmeid näiteks ostu või tellimuse sooritamisel UAB Laptop.lt e-poes.
 2. E-pood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid.
 3. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

Kuidas me kasutame e-poes kogutud andmeid

 1. Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib UAB Laptop.lt e-pood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks.
 2. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.
 3. UAB Laptop.lt e-pood võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab UAB Laptop.lt teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on UAB Laptop.lt partnerid, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus ning maksete vahendamine.
 4. Kui Te olete sellega nõustunud, saadame Teile e-posti teel turundussõnumeid või tekstisõnumeid (SMS), et hoida Teid kursis meie tegemistega ning aidata Teil näha ja leida meie tooteid ja parimaid pakkumisi. Turundussõnumite tellimiseks on vajalik kliendi vabatahtlik nõusolek. Klient saab nõusoleku anda toodet või teenust tellides märkides tellimuse vormistamise lehel aktiivseks “Soovin infot parimatest pakkumistest ja kampaaniatest.” valiku.
 5. E-maili teel laekunud turundussõnumitest on võimalik igal ajal loobuda klõpsates meilis vastavat turundussõnumitest loobumise linki (unsubscribe). Turundussõnumite saamisest loobumisel saadetakse Teile endiselt edasi teenustega seotud teavet, näiteks tellimuse oleku uuenduste kohta. SMS-i teel laekuvatest turundussõnumitest loobumiseks palume ühendust võtta meie klienditeeninduse aadressil info@roboshop.ee.

UAB Laptop.lt e-pood on isikuandmete vastutav töötleja, ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejatele

 1. UAB Laptop.lt Järelmaks  / ESTO 3 / Maksa Hiljem ESTO – ESTO AS
 2. UAB Laptop.lt Järelmaks  Paypal

Kasutaja õigused

 1. Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame.
 2. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

Turvalisus

 1. UAB Laptop.lt e-pood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust.
 2. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 3. Siinkohal nõustute, et UAB Laptop.lt ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

Välised lingid

 1. UAB Laptop.lt e-pood võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid UAB Laptop.lt lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma UAB Laptop.lt kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

 1. Kasutades UAB Laptop.lt e-poodi nõustute UAB Laptop.lt privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. UAB Laptop.lt jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.
 2. UAB Laptop.lt e-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

 1. Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil info@roboshop.ee